Skip links

ODDZIAŁ STUDENCKI

Weronika Kruk – Pełnomocnik Zarządu ds. Studenckich.

Kontakt: biuro@fizjoterapeuci.org

Oddział Studencki SFP tworzą studenci ze wszystkich uczelni w całym kraju! Pragniemy utworzyć stałą współpracę między naszą grupą, a członkami kół naukowych działających wokół Fizjoterapii, dzięki czemu będziemy mogli razem współpracować z obopólną korzyścią, wspierać swoje projekty i inicjatywy.

Będziemy od Was wymagać, bo sami wiele oferujemy!

Najczęściej zadawane pytania:

Tak. Członkostwo dla studentów fizjoterapii jest całkowicie bezpłatne.

Wystarczy zarejestrować się na stronie fizjoterapeuci.org/jak-wstapic-do-sfp, a następnie przesłać zaświadczenie o statusie studenta na adres biuro@fizjoterapeuci.org.

Ważne! Zaświadczenie o statusie studenta należy przesłać z tego samego adresu mailowego jaki został podany podczas rejestracji.

Jako zaświadczenie o statusie studenta obecnie uznawane jest:

  • skan zaświadczenia z uczelni (wydawane w dziekanacie);
  • skan lub zdjęcie legitymacji studenta (dwustronne);

Istotne jest aby skany/zdjęcia były odpowiedniej jakości.

Nie, studenci czyli zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia członkowie oczekujący nie otrzymują legitymacji członkowskiej. Każdy członek Stowarzyszenia otrzymuje numer członkowski w wiadomości mailowej z adresu biuro@fizjoterapeuci.org

Tak, na pewno stosowne informacje będą się pojawiać na stronie głównej (https://fizjoterapeuci.org/) oraz na facebooku (https://www.facebook.com/StowarzyszenieFizjoterapiaPolska/).

This website uses cookies to improve your web experience.
X
Explore
Drag